Yii PHP Framework: Best for Web 2.0 Development

یک فریم‌ورک متن باز و رایگان برای وب اپلیکیشن‌هاست که با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP5 نوشته شده است. این فریم‌ورک با توجه به کارکرد بسیار عالی خود یکی از بهترین انتخاب‌ها برای انجام هر نوع پروژه است. سطح بالا و حیطه‌ی وسیع عملکرد این فریم‌ورک در مقایسه با دیگر فریم‌ورک های PHP واقعا جالب توجه است. YII سریع ترین فریم‌ورک PHP برای ساخت وب اپلیکیشن‌های بزرگ 2.0 است.

ویژگی ها

  • عملکرد :YII در مقایسه با دیگر فریم‌ورک ها عملکرد بسیار بهتری دارد.
  • امنیت :قابلیت های ایمنی از قبیل Cross-site Scripting Prevention، Cross-site Request Forgery Prevention و Cookie Attack Prevention فعال شده اند. YII همچنین از built-in authentication و چندین قابلیت و ویژگی امنیتی دیگر است.
  • بهترین قابلیت های Caching :YII انواع مختلف Cache را برای ذخیره ی دیتای Cache شده در رسانه های مختلف فراهم کرده است. این فریم وردک در مقایسه با دیگر فریم‌ورک ها سیستم Cache کننده‌ی بسیار کارآمد و فوق العاده ای دارد. YII از memcache، APC، Xcache و چندین گونه ی مختلف دیگر Cache است.
  • سازگاری با کدهای جانبی : YII به گونه ای طراحی شده که با کدهای جانبی سازگاری دارد. شما می‌توانید از از کدهای فریم ورک‌های PEAR و Zend در اپلیکیشن YII خود بهره‌مند شوید.
  • سهولت در توسعه و شخصی‌سازی : از آنجا که YII ساختار کدنویسی ساده ای دارد اپلیکیشن‌های ساخته شده با آن را می توان به راحتی ویرایش و یا شخصی سازی کرد. اگر در زمینه ی کار با PHP تجربه ی زیادی نداشته و قصد ساخت چند اپلیکیشن ساده را دارید می توانید از یک فریم ورک ساده تر مثل YII استفاده کنید. ما به همه ی کسانی که برنامه نویسی شیء گرایانه را می شناسند توصیه می کنیم که YII را انتخاب و برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنند.

سازنده : yiisoft
معرفی شده توسط : Javad Msd
7 اجتماعی باشید :

نظرات


برای ارسال نظر ابتدا باید وارد حساب کاربریتان شوید !